mSpy Kurulum ve Özellikleri Nelerdir?

0
693

mSpy, hedef telefonun bilgilerine erişim sağlayan takip yazılımıdır. Takip edilen kişiye gelen telefon aramaları, sosyal medya içeriği, anlık mesajları, konumları ve daha fazlasını izlemenizi sağlar. Yazılım, hedef telefona indirildikten sonra arka planda çalışır ve izlediği verileri MSpy hesabınıza aktarır. Böylece, aktarılan bilgilere herhangi bir tarayıcıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Dünyanın en popüler takip programlarından biri olan mSpy, jailbreaksiz ve rootsuz iOS, Android cihazlarında da güvenli bir şekilde çalışır. Aynı zamanda, uygulamanın PC ve Mac sürümleri de mevcuttur. Kurulumu oldukça basittir, sadece birkaç dakika sürer. Arka planda çalışarak telefon kullanıcısına görünmez ve bu sayede, kişi takip edildiğini hiçbir zaman anlamaz.

mSpy

mSpy Özellikleri

mSpy uygulamasının GPS özelliği hedef telefonun konumunu takip eder. Böylece, gerçek zamanlı konum geçmişine de erişebilirsiniz. iPhone, iPad ve Android cihazları da dahil olmak üzere birçok yazılımı destekleyen iki versiyonu mevcuttur; Basic ve Premium versiyonları.

Premium versiyonunun özellikleri:

GPS: mSpy hedef kişinin sadece o anki konumunu değil, gün boyu gittiği yerleri de görmenizi sağlar. Kişiyi harita üzerinde gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Mesajlar: Gönderilen ve alınan tüm mesajları silinmiş olsa da mSpy hesabına aktarılır. Aynı zamanda, Whatsapp ve Skype mesajlarını, Facebook, Snapchat ve Instagram gibi sosyal ağları da izlemenizi sağlar.

Görüşmeler: Telefon rehberi ve kişiyi arayan veya kişinin aradığı tüm numaraları gösterir. Arama tarihleri, arama süresi gibi ayrıntılar da dahildir.

Keylogger: Kullanıcının Android telefon ve tabletlerinde tüm tuş girişlerini kaydeder. Uygulamanın Keylogger özelliği, Android, Mac ve Windows için geçerlidir.

E-postalar: Gelen ve giden tüm e-postaları kaydeder. Gmail ve diğer e-posta platformları aracılığı ile gönderilen e-postaları bu sayede okuyabilirsiniz.

Fotoğraflar ve videolar: Hedef telefondaki tüm fotoğraf ve videoları görüntüler.
Tarayıcı geçmişi: Ziyaret edilen web sitelerini ve arama geçmişini görüntüler.

Anahtar kelime bildirimi: Bu bildirim özelliği ile istediğiniz kelimlerle bir liste oluşturabilirsiniz. Bu kelimelerden herhangi birini içeren mesaj, e-posta ve b. yazıldığında uygulama size bildirim gönderir.

Gelen çağrı engelleme: Gelen çağrıları engellemek için mSpy hesabınıza giriş yapmanız ve “Cihaz Yöntemi” başlığına tıklayamanız gerekir. Böylece, istediğiniz numarayı engelleyebilirsiniz.

Sınırsız cihaz değişimi: mSpy uygulamasını tek bir cihaza kurabilirsiniz. Ancak hedef cihazı yeni lisanslar almadan istediğiniz sıklıkta değiştirme hakkınız vardır.

mSpy Kurulumu

Öncelikle belirletim ki, hedef cihaza erişim olmadan mSpy’ın kurulması mümkün değildir. mSpy’ı kurmak için hedef cihaza fiziksel erişim sağlanmalıdır. Uygulama indirildikten sonra, nerede olursanız olun, hedef kişinin telefonunu veya bilgisayarını uzaktan izleyebilirsiniz.

Kurulum için;

1. Adım: Uygulamayı satın alın. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra, kullanıcı adınız ve şifreniz birkaç dakika içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. İndirme talimatları e-posta içeriğinde belirtilir.

2. Adım: Bilgisayarınıza gönderilen onay e-postasını açın ve gönderilen bağlantıya tıklayın. Bu işlem sizi mSpy kontrol paneline götürecektir. Kontrol paneline giriş yapın ve izlemek istediğiniz cihaza yazılımı indirmek için ekranda gösterilen talimatları izleyin.

3. Adım: Uygulamayı indirmek oldukça kolaydır. Kurulum işlemi tamamlandığında yazılım cihazı hemen izlemeye başlayacaktır. Kaydedilen tüm veriler için hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir.

mSpy Deneme Süresi

mSpy uygulamasının deneme sürümü, 7 gün boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanma hakkı tanır. Premium versiyonuna ücret ödemeden önce uygulamanın içeriğini merak ediyorsanız ücretsiz sürüm sayesinde hiçbir ödeme yapmanıza gerek kalmadan öğrenebilirsiniz. Deneme süresi bittikten sonra devam etmek isterseniz gereken tutarı ödeyerek 1, 3 ve 12 aylık satın alma paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Basic ve Premium versiyonlarının ücretsiz bir şekilde deneme sürecinden geçmesine olanak sağlayan sürüm, uygulamayı daha iyi değerlendirmeniz ve daha yakından tanımanız adına sunulmuştur. Memnun kalmazsanız, size gönderilen kullanıcı hesabınızdan aboneliğinizi iptal etme ve uygulamayı kullanmama hakkına sahipsiniz.

Paylaş
Önceki İçerikDinleme Kuralları Nelerdir?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here