2015 Yılının Trendi Gökkuşağı Saçlar Nelerdir

0
6192

Sezonun Trendi Gökkuşağı Saçlar

 

Son günlerde medyada ve çevremizde bol bol görmeye başladığımız renkli gökkuşağı saçlar bu yazın hiti olacak gibi duruyor. Cesaret isteyen bu renkler koyu ya da açık, rahatlıkla uygulanabiliyor ve uzun süre kalıcı olmadığı için sıkılma riskini de ortadan kaldırıyor.

renkli saçlar

İlk olarak bu renkli gökkuşağı saçlar için saçınızın renginin açılması gerekiyor. Kozmetik marketlerden alacağınız herhangi bir açıcıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

açık renkli saçlar

Daha sonra sarı renge gelen saça dilediğiniz renk boyayı sürerek alüminyum folyo yardımıyla paketlenmeye hazır hale getirebilirsiniz. Dilediğiniz renk yoğunluğuna göre bekleme süresi değişecektir bu sebeple arasıra folyoyu açıp istediğiniz renge gelip gelmediğini kontrol etmekte fayda var.

sarı saçlar

Gri saç renkleri bir çok tonu ile her tarza ve cilt rengine hitap ediyor.Özellikle gri ombre koyu saç renklerinde oldukça güzel görünüyor.

gri saçlar

Fakat bu saç rengini tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken; çok soluk bir renk olduğundan dolayı makyajı kaldırmaya müsait olduğudur. Eğer makyaj yapmayı sevmiyorsanız bu renkten şiddetle uzak durmalısınız.

gri renkli saçlar

Cara Delevingne’in de bu yıl ki tercihi gri renkten yana oldu.

cara delevingne saçları cara delevingne saçlar

Gri dışında açık pembe ve lila renklerininde aşırı güzel durduğunu söylemek yanlış olmaz.

pembe renkli saçlar lila renkli saçlar

Diğer renklere göz atmak için ilerleyiniz.

gri renkli saçlar

pembe renkli saç

lila rengi saçlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here